دسته
پیوند روزانه
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 3282
تعداد نوشته ها : 5
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
http://www.gigaimage.com/images/2aewsofvl8s97hau6zl2.jpgامروز که به سایت یاهو رفتم دیدم صفحه اصلی یاهو عوض شده و در بالی صفحه لینکی با نام Retrun To Classic درج شده تا به صفحه قدیمی یاهو رفت. و لینکی با عنوان Send Feedback نیز درج شده تا بازخورد مردم را در زمینه صفحه جدید محک بزنند. ما که هیجان زده شده بودیم رفتیم تو Google گفتیم یک گشتی بزنیم ببینیم ملت نظرشان درباره یاهو چیست که خردیم به یک مطلب که خیلی حال کردیم. مطلب این بود.

 

بازدیدکنندگانی که به صورت تصادفی انتخاب شده اند با مشاهده وب سایت یاهو به زودی می توانند به طراحی مجدد عظیم این صفحه یاری رسانند.
افراد انتخاب شده بازخورد خود را پیرامون شیوه های مختلف ارائه اطلاعات و کاربردها برای کاربران عادی به یاهو ارائه خواهند داد.
این شرکت امیدوار است این نونمایی کردن تعداد افرادی را که از این صفحه بازدید می کنند ارتقا داده و موجب بهبود درآمدهای تبلیغاتی خود گردد. بنابر ادعای یاهو، صفحه خانگی این سایت پر ترافیک ترین صفحه این وب سایت بوده و در ماه بیش از 300 میلیون بیننده دارد.
گفتنی است آخرین تغییرات داده شده در این سایت مربوط به ماه می سال 2006 می باشد. اما به گفته قائم مقام ارشد یاهو تغییرات حاضر فراتر از افزودن چند آیتم بوده و دامنه بسیار گسترده تری دارد. این تغییرات باهدف ارائه ابزار شخصی سازی صورت می گیرد و به کاربران فرصتی خواهد داد تا با سرویس My Yahoo صفحات نخست خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.
با کمک تغییرات جدید کاربردهای بسیاری در دسترس کاربران گذاشته خواهد تا بتوانند با استفاده از فناوری نوین ارتباطی طرح های جدید و ارتباطات جدید خود را شکل دهند.
این تغییرات مسلماً به افزایش بازدید کننده و تقویت بخش تبلیغات این وب سایت جهانی کمک شایان توجهی خواهد نمود.
 

در روز اول 2009 ما رفتیم یاهو تا در آن User را وارد کردم و به اصطلاح Sing in شویم که دیدم صفحه یاهو عوض شد! وقتی Sing Out کردم بزگشت به حالت اول. حالا اگر شما نتوانستید چشمتان را به جمال یاهوی جدید روشن کنید عکسش را ببینید. البته حق کپی رایت یادت نره!

کلمات کلیدی: صفحه جدید یاهو، New Yahoo! Home page، تصادفی، بتا، آزمایشی، Test، Beta، 2009


دسته ها : اینترنت
پنج شنبه هفدهم 11 1387
X